Соціальна відповідальність “Кормотех”

соціальна відповідальністьМи любимо їх, а тому пропагуємо відповідальне ставлення до тварин.

Любов до тварин, як уособлення соціальної відповідальності компанії «Кормотех», втілюється в наступних її діях:

–          Створенні високоякісних продуктів для тварин

–          Сприянні зміни ставлення українського суспільства до чотирилапих

–          Допомозі у вирішенні проблем тварин, що постраждали внаслідок військового конфлікту на Сході України

–          Сприянні розвитку кінології, фелінології та поступу ветеринарії

Продукти компанії вже кілька років поспіль перемагають у тендерах на вигодівлю собак прикордонної служби України – тим самим забезпечуючи здоров’я та витримку чотирилапих захисників безпеки країни.Також, використовуючи для харчування своїх чотирилапих корми, виготовлені на виробничих потужностях «Кормотех», українські кінологи виростили уже не один десяток породистих собак- чемпіонів – що є не лише внеском компанії в кінологію, але й доказом беззаперечної якості її продуктів.

В 2012 році під егідою одного з брендів компанії – ТМ “Клуб 4 лапи” було засновано однойменну соціальну ініціативу, місія якої полягає в роботі над культурою ставлення до тварин в українському суспільстві. Головне повідомлення ініціативи «Тварина – не іграшка». В рамках роботи спільноти розробляються навчальні та спонукальні віжуали, роздаткові матеріали, фільми. Мета – змінити хід думок пересічного українця, навчити та ініціювати поширювати ідею відповідального ставлення до тварин. В рамах цієї ініціативи та не тільки, компанією «Кормотех» надається допомога притулкам, волонтерам. Ми допомагаємо годувати тих, хто в біді.

Кінологія — наука про собак, історію їхнього походження, виведення порід, дресування.
Фелінологія — відповідно, наука про котів, їхню анатомію, генетику, фізіологію та розведення. Ветеринарія – це комплекс наук, що в першу чергу,вивчають хвороби тварин, методи їх запобігання та лікування.Оскільки призначення та досягнення цих наук є важливими, а також такими, що задають вектори до розвитку компанії «Кормотех», з 2006 року кінологія та фелінологія та з 2012 ветеринарія були виокремлені як пріоритетні напрямки, що підтримуються компанією.

Підтримка кінології та фелінології. Ось уже майже 10 років компанія підтримує різного роду виставки та заходи, скеровані на боротьбу за чистоту виведених людством порід собак та котів. Це як вітчизняні, так і міжнародні виставки, чемпіонати.

Коли ми говоримо про сприяння у поступі української ветеринарії, то маємо на увазі конгреси, форуми, з’їзди. З 2013 року компанія почала підтримувати такого роду заходи, виступаючи спонсором, з одного боку, і «постачальником» знань з іншого. «Кормотех» вболіває за глобалізацію знань у галузі ветеринарії: йдеться про сприяння в привезенні вітчизняних та іноземних тренерів. Основною метою є створення сприятливих умов для розвитку вітчизняної ветеринарії, допомога в обміні знаннями та досягненнями професіоналів, задля підвищення якісного рівня роботитих, хто стоїть на захисті здоров’я тварин. Ми співпрацюємо з ветеринарними ВУЗами. Компанія радо вітає студентів на своїх виробничих площадках, де розповідає про специфіку створення єдиних українських високоякісних кормів європейського рівня. Це не важко, адже ми любимо тварин. Це головна мотивація.

В 2014 компанія «Кормотех» засновує всеукраїнську ініціативу “Не залишай нас в АТО”, покликану допомогти власникам та опікунам врятувати тварин, які опинились в зоні бойових дій на Сході України. Компанія «Кормотех», головною цінністю якої є «Любов до тварин» не може стояти осторонь і в партнерстві з місцевими волонтерами розпочинає таку акцію: 20 грам з кожного проданого по всій території України кілограму сухих кормів компанії “Кормотех” (ТМ «Клуб 4 Лапи», «Мяу!», «Гав!»)  відправляються у зону АТО. Регулярно формуються партії раціонів, а волонтери на місцях розповсюджують їх серед потребуючих.

Сайт компанії http://kormotech.com/