30 тонн кормів у 17 міст, сотні волонтерів і тисячі нагодованих тварин – результати Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО»

У такі масштаби важко повірити! Усю роботу складно оцінити, адже акцій подібного розмаху Україна ще не бачила! 30 тонн безкоштовних кормів тваринам на Донбас, 17 міст, сотні волонтерів-отримувачів і тисячі нагодованих тварин, ось чого за два роки роботи досягла Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО», організована компанією Кормотех.

Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» розпочалась у листопаді 2014 року. Компанія Кормотех, лідер українського ринку з виробництва харчування для тварин, звернула увагу на катастрофічну ситуацію в притулках Донбасу. Компанія поставила собі за мету скерувати на схід України 30 тонн сухих кормів, які стануть гуманітарною допомогою для місцевих притулків.

В результаті дворічної роботи, безкоштовні корми отримали тисячі тварин у Донецьку, Луганську, Макіївці, Добропіллі, Краматорську, Бахмуті, Маріуполі та інших містах Донбасу. Крім цього, «Не залишай нас в АТО» допомогла численним евакуйованим притулкам, собакам-терапевтам, які займаються реабілітацією ветеранів АТО та військовим собакам, що несли службу в зоні АТО.

Наприклад, кілька гуманітарних вантажів (а це понад 1000 кг кормів) допомагали протягом останнього року Товариству захисту тварин «Вірність», у прикордонному Добропіллі.

«Вірність», місто Добропілля, Донецька область (зона проведення АТО) від щирого серця дякує компанії Кормотех за надану суттєву допомогу у вигляді корму нашим підопічним! – говорить волонтер Товариства Андрій Климов.Діяльність нашої організації завжди супроводжувалася труднощами, а за останні два роки стало набагато складніше допомагати тваринам. Почасти через фінансові проблеми, почасти через збільшення кількості тварин із зони проведення АТО. І в цей важкий час допомогу від Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» була дуже вагомою. Як приємно усвідомлювати, що є такі чуйні люди, які не забувають про проблему безпритульних тварин навіть зараз! Величезне спасибі!»

Компанія Кормотех відправляла безкоштовні корми у притулки та волонтерам, які залишали заявку на допомогу та перевіряла цільове використання цих гуманітарних вантажів завдяки регулярним публічним звітам. Попри відстані, складнощі та численні перепони, тисячі тварин регулярно отримували життєво важливу допомогу.

Завдяки Всеукраїнській ініціативі «Не залишай нас в АТО» про проблему порятунку тварин Донбасу заговорили у ЗМІ (Українська правда. Життя, Радіо Свобода, Громадське радіо. І от, в результаті дворічної кропіткої праці Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» переросла у Програму адресної допомоги, адже протягом цього часу стало зрозуміло, що чимало людей бажають долучитись допомогою притулкам і волонтерам.

«Наша робота, наш приклад, залишили відбиток у серцях людей і запалили багатьох на добрі справи. Тепер ініціатива еволюціонує в Програму адресної допомоги і це логічно, бо є чимало бажаючих долучатись підтримкою, а Програма пропонує механізм простої та ефективної допомоги, – говорить координатор проекту, керівник служби зі зв’язків з громадськістю компанії Кормотех Катерина Ковалюк. – Це дуже важливо, адже, ми бачимо, багато хто відчуває внутрішню потребу робити добрі справи».

Відтак, на даному етапі команда ініціативи збирає дані про потребуючі притулки, перевіряє інформацію про потреби у цих закладах, а також організовує доставки корму та звітування. Долучитись до програми можна тут.

Інформаційна довідка

Компанія Kormotech (ТМ “CLUB 4 PAWS”, “Optimeal”, “Мяу!”, “Гав!”, ) 13 років працює на ринку товарів для тварин.  Kormotech – це два високотехнологічні заводи, що виготовляють сухі та вологі корми для котів та собак, рівних яким немає в Україні. Компанія належить до трійки лідерів українського ринку кормів для домашніх улюбленців.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий