50 000 порцій корму отримали тварини на Донбасі в листопаді від ініціативи “Не залишай нас в АТО”

#кормотех_незалишайнасвато_звіт_листопад50 000 порцій корму отримали тварини на Донбасі в листопаді від ініціативиНе залишай нас в АТО

Упродовж першого місяця роботи всеукраїнської ініціативи “Не залишай нас в АТО”, організованої компанією “Кормотех”, мета якої рятувати тварин в зоні бойових дій, на Донбас було відправлено 5 000 кг сухих кормів (ТМ “Гав!”, “Мяу!”, “Клуб 4 Лапи”), що становить у середньому 50 000 порцій раціонів для тварин.

Ці корми отримали покинуті тварини, а також вихованці міських притулків та міні-притулків у Донецьку, Макіївці, Горлівці та Луганську. При цьому нагодовані вищезгаданими кормами щонайменше 2 000 тварин у містах, де ведуться активні бойові дії.

Раціони українського виробника отримали вихованці донецьких притулків “ПІФ” (до 1 500 кг) та КП “Тварини в місті” (1400 кг), міні-притулку “Різнобарвні хвости” (до 100 кг), зоозахисної організації “Гуманіст” (до 70 кг), макіївських міні-притулків (загалом близько 240 кг), горлівського притулку “Кіт і Пес” (близько 500 кг), а також луганських притулків (1000 кг).

Координатор штабу акції від компанії “Кормотех” Катерина Бурко говорить, що результатами першого місяця роботи ініціативи організатори пишаються.

“Підготовка ініціативи тривала близько 2-х місяців. Ми зіткнулися з цілим рядом організаційних моментів, пов’язаних з військовим конфліктом на Сході, – говорить Катерина. – Проте завдяки згуртованості та допомозі небайдужих ініціатива працює. Ми пишаємось її першими результатами. Так, станом на 1 грудня нам вдалось передати більше 50 000 порцій корму в Донецьк, Луганськ, Горлівку та Макіївку. І я мушу наголосити, що ключову роль тут відіграє консолідація. Консолідація працівників, партнерів, волонтерів, соціуму.

Величезне спасибі благодійному фонду “ПІФ” (Донецьк) в особі директора Вікторії Васильєвої та керівника прес-служби Віти Бризгалової, які, будучи опікунами майже 1000 тварин, знаходять час та сміливість допомагати іншим. Отримуючи продукт на Донеччині, вони діляться з іншими, хто у нужді. Це прояв великої любові до тварин та гуманності. Це дуже надихає”.

У ході ініціативи 20 грамів із кожного придбаного кілограму кормів виробника відправляють в зону АТО. Ініціатива триватиме гарантовано до весни 2015-го, а тому долучитись може кожен.

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.