Моніторинг: частина вантажу вже доставлена у Донецьк!

Як ми говорили, кілька наступних тижнів будуть напруженими для нашої команди, адже черговий гуманітарний вантаж відправлено на Донецьк. Та ми вже маємо гарні новини! Частина цього вантажу успішно подолала усі блок-пости, тож зараз підопічні донецького міні-притулку, для яких ми зробили відправку, уже можуть ласувати смачненьким. Читайте всі деталі на нашому сайті! І, звісно, ставте лайк, аби побажати тваринам смачного!13054383_1097162736989476_376065728_o

Гуманітарний вантаж №42.

Призначення: тварини з міні-притулків Краматорська

  • Відповідальна особа: Сергій Трухін
  • Доставка через: Краматорськ
  • Стадія доставки: партія доставлена! Ми з нетерпінням очікуємо на фотозвіт.
  • Об’єм партії: 250 кг

 

Гуманітарний вантаж №44.

Призначення: міні-притулок на Заперевальній (Донецьк)

  • Відповідальна особа: Людмила
  • Доставка через: Дніпропетровськ
  • Стадія доставки: партія доставлена у Дніпропетровськ. Частина вантажу вже переправлена у Донецьк, тож ми очікуємо на перші фотозвіти. Людмила щиро дякує всій команді за таку смачну допомогу. «Не можу вам передати нашої вдячності! Всі наші котики будуть дуже щасливі посмакувати Вашими подарунками! Ми не вірили, що таке може відбутись, але так швидко отримали цю допомогу!» – говорить жінка.
  • Об’єм партії: 250 кг

 

13072278_1097161403656276_23330480_oЯк долучитись до допомоги?

В межах «Не залишай нас в АТО» запрацювала програма адресної доставки. Ви обираєте притулок, якому хочете допомогти, із запропонованого списку. Обираєте будь-який товар у будь-якій кількості та на довільну суму в інтернет-магазині PetsLike, оплачуєте покупку, а ми доставляємо цю допомогу в обраний притулок.

 

Інформаційна довідка

Компанія Kormotech понад 12 років працює на ринку товарів для тварин.  Kormotech – це два високотехнологічні заводи, що виготовляють сухі та вологі корми для котів та собак, рівних яким немає в Україні. Компанія належить до трійки лідерів українського ринку кормів для домашніх улюбленців. Виробничі потужності розташовані на Львівщині, де і виготовляються перші українські торгові марки кормів для котів і собак. Компанія реалізовує свою цінність любові до тварин не лише завдяки якісній продукції, а ще й низкою соціальних проектів, покликаних зробити життя чотирилапих в Україні кращим. Понад 26 000 кг безкоштовних кормів від Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» відправлені на Донбас з листопада 2014 року. Дізнайтесь більше про соціальні проекти від «Кормотех» на нашому блозі!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий