Моніторинг роботи «Не залишай нас в АТО»

Частина вантажів від «Не залишай нас в АТО» ще в дорозі, інші – готуємо до відправки. Загалом, понад 25 000 кг безкоштовних сухих кормів були передані тваринам із зони АТО. А чи хочете і Ви долучитись до великої доброї справи? Читайте далі, як це зробити!

аватарка

Гуманітарний вантаж №41.

Призначення: службові собаки у зоні АТО

  • Відповідальна особа: Руслан
  • Доставка через: Сєвєродонецьк
  • Стадія доставки: партія доставлена, чекаємо на звіт.
  • Об’єм партії: 250 кг

 

Гуманітарний вантаж №42.

Призначення: тварини з міні-притулків Краматорська

  • Відповідальна особа: Сергій Трухін
  • Доставка через: Краматорськ
  • Стадія доставки: партія відправлена, чекаємо на доставку.
  • Об’єм партії: 250 кг

 

Як долучитись до допомоги?2.3 як надати

В межах «Не залишай нас в АТО» запрацювала програма адресної доставки. Ви обираєте притулок, якому хочете допомогти, із запропонованого списку. Обираєте будь-який товар у будь-якій кількості та на довільну суму в інтернет-магазині PetsLike, оплачуєте покупку, а ми доставляємо цю допомогу в обраний притулок.

 

Інформаційна довідка

Компанія Kormotech понад 12 років працює на ринку товарів для тварин.  Kormotech – це два високотехнологічні заводи, що виготовляють сухі та вологі корми для котів та собак, рівних яким немає в Україні. Компанія належить до трійки лідерів українського ринку кормів для домашніх улюбленців. Виробничі потужності розташовані на Львівщині, де і виготовляються перші українські торгові марки кормів для котів і собак. Компанія реалізовує свою цінність любові до тварин не лише завдяки якісній продукції, а ще й низкою соціальних проектів, покликаних зробити життя чотирилапих в Україні кращим. Понад 25 000 кг безкоштовних кормів від Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» відправлені на Донбас з листопада 2014 року. Дізнайтесь більше про соціальні проекти від «Кормотех» на нашому блозі!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий