Тварини у зоні АТО отримали 9 тонн гуманітарної допомоги для виживання

Тварини у зоні АТО отримали 9 тонн гуманітарної допомоги для виживання

ATO_inforgaphic-02

Упродовж двох місяців всеукраїнська ініціатива “Не залишай нас в АТО” передала на Донбас більше 9 т. сухих кормів для тварин, які залишились у зоні бойових дій. Організатор акції, український виробник раціонів для тварин, компанія “Кормотех” налагодила роботу із волонтерами у Донецьку, Луганську та Запоріжжі, що дозволило передавати гуманітарну допомогу для чотирилапих.

 

Передані корми завдяки волонтерам та опікунам отримали близько 4 500 собак та котів у Донецьку, Луганську, Горлівці, Макіївці, Ясинуватій, Волновасі, низці міст на Донеччині, а також 60 тварин-переселенців у Запоріжжі. Завдяки ініціативі про проблему покинутих на Донбасі тварин дізнались тисячі українців, які своїми пожертвами забезпечили їжею та медикаментами міні-притулок у Макіївці (близько 50 котів та 12 собак), а також низку інших дрібних “домашніх” притулків.

Директор компанії “Кормотех” Ростислав Вовк зауважує, що перепони, із якими стикнулася ініціатива, лише додають мотивації для більш рішучих дій із порятунку тварин. “Цей рік був дуже непростим, – говорить Ростислав Вовк. –  Та він згуртував наш соціум довкола спільних світлих цілей та з метою допомоги тим, хто страждав та страждає від військового конфлікту.

Тварини – не виключення. Вони майже беззахисні. Та завдяки волонтерам з всієї Україні є змога їм допомагати. Що ми почали робити в листопаді цього 2014 – і майже 10 тон продукту вже там. Є ряд перепон, та ми й не розраховували, що буде легко. І так, насправді, з’являється ще більша мотивація допомагати. Адже ми любимо тварин і відповідальні за них”.

 

Долучитись до всеукраїнської ініціативи “Не залишай нас в АТО” дуже просто, для цього варто лише годувати власного улюбленця кормами українського виробника, адже 20 грам з кожного кілограму сухих кормів ТМ “Клуб 4 лапи”, “Гав!” або “Мяу!” відправляється у зону АТО. Головна мета ініціативи – допомогти вижити покинутим тваринам, відтак, акція триватиме доти, доки на Донбасі існуватиме потреба у допомозі тваринам.

 

 

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.